Siba

Siba


Siba, 60 yılı aşkın süredir yüksek ve düşük gerilim tesisatlarını ve ekipmanlarını korumak için cihazlar geliştirir. Bir çok enerji şebekesi hassas güç yarı iletkenlerini zarardan korumak için bizim hızlı sigortalarımıza ve HH sigorta altlıklarımıza güvenirler. Çok sayıdaki endüstriyel firma motorlarını ve makinelerini korumak için NH sigortalarımızı kullanır.

DOSYALAR

Siba KatalogSiba Katalog
Güç istasyonları, trafolar, enerji nakil hatları: bizim zorunlu elektriğimizi sağlayan birçok enerji uygulamalarında, birçok insan sadece büyük görünen özelliklere dikkat eder. Bazı tüketicilerin ilgilendiği kadarıyla, elektrik basitçe duvardan gelir. Ama bu şeyler basitlikten uzak, enerji sektörü çalışanlarının her gün anlatabileceği bir hikayedir. Ama olayların, insanların güçteki hatalardan dolayı bir problem olduğunu fark etme noktasına gelmeden önlenmesi için, operatörler normal zamanda yatırım yaparak önlem alırlar ve sadece görünen altyapıda değildir. Bu transformatörden kablo ile tüketiciye gider. SIBA ürünleri bu altyapıyı korur ve böylece enerji kaynağının güvenilirliğine katkı yapmış olur.
Uygun sigorta koruması olmayan bir şalt düzeneği, dikkate değer bir süre servis dışı kalabilir ve bu pahalı bir sonuca neden olabilir ve mevcut hasar sigorta tarafından karşılansa bile, oluşan kesinti bir sipariş kaybına neden olabilir ve hiç kimse sizin oluşan sıkıntı ve işi karşılamanızı kabul etmeyebilir. Bu açıdan bakıldığında optimum sigorta koruması, yapmaya değer bir yatırımdır. Eğer en kötü ihtimal gerçekleşecek olursa, sigorta uygun zamanda çalışır, çabucak değiştirilir ve iş önceki şekilde devam eder. Ama ayrıca SIBA NH sigortaları, evde ve diğer yerlerde, elektrik sistemindeki veya kablo montajı sırasındaki düşük işçilik hatalarına karşı güvenilir bir koruma sağlar. Ve her zaman olduğu gibi teçhizatı hasardan korumak bir husus, insan hayatını ve sağlığını korumak başka bir husustur. Biz kendimizi ikisini yapmaya adadık.
Güç yarıiletkenleri: Konvertör, tristör veya UPS dünyasındaki ileri teknoloji geliştirmeleri olmadan, bugünün enerji tedariği düşünülemez olurdu. Bu cihazlar önemli oldukları kadar, kısa devre akımlarına karşı çok hassaslardır. Bu nedenle SIBA’nın bu yarı iletkenleri koruyup, daha uzun süre çalışmalarını sağlayacak şekilde hızlı çalışan sigortalar yaptığını bilmek güven vericidir. Bu ürünlerin adı “Hızlı sigortalar”dır. Yatırımızı güç beslemesinden kolayca ve güvenli bir şekilde ayırır. Ve biz onları, devamlı değişen nominal çalışma yükleri altında uzun zaman çalışsalar bile, kendi durumlarını devam ettirebilecek şekilde tasarladık. Biz sizin yarı iletken cihazınızın zarardan korunması için saniyenin onda birinin bile önemli olduğunu biliyoruz.
Ölçüm ekipmanları, sensör teknolojisi, makine kontrol – endüstriyel elektronikler, üretim endüstrisinin gergin sistemleridir ve devamlı ardışık büyük geliştirmeler oluşturur. Komplike, bazen oldukça küçük cihazlar ve birbiri ile yakın iletişim içindeki montaj çalışmaları, her şeyin beklendiği şekilde çalıştığını garanti eder. Kompleks programlama, üretim mekanizmasındaki çarkların birlikte düzgün çalıştığını garanti eder. Böyle önemli rolü olan ekipmanların da özel bir korumaya ihtiyacı vardır. SIBA minyatür sigortalar, en kötüsü bile gerçekleşse elektroniklerinizin zarardan korunması için, komponentlerin yumuşak bir iniş yapacağını garanti eder.
SIBA 10.000’in üzerinde farklı sigorta teknoloji ürününe sahiptir. Ama bu çeşitlilikle bile her uygulamayı karşılayamıyoruz ve devamlı değişen ihtiyaçlar için, yeni şeyler geliştirmeliyiz. Eğer bir sigorta tam uysa bile, yine de kullanılamayabilir –örneğin sigortaların seri bağlanması durumunda özel bir çalışma sıralaması gerekebilir. Yine de özel uygulamalar için –madencilikten demir yollarına kadar- önceden yapılmış çok geniş bir ürün grubumuz vardır.